Tani Kredyt gotówkowy IN bank
 • Pierwsze miejsce w rankingach
 • Do 50 000 zł
 • RRSO: nawet 10,14%
Tani Kredyt gotówkowy BGŻ BNP PARIBAS
 • Wstępna decyzja przez telefon
 • Na samochód, motor, quada
 • RRSO: 18,05%
Tani Kredyt gotówkowy Ferratum
 • Minimum formalności (bez BIK)
 • Decyzja w 15 minut
 • Pierwsza pożyczka do 3000 zł

Każdy kto prowadzi własną działalność gospodarczą wie jak czasem trudno jest sprostać rozmaitym wymaganiom szczególnie gdy klienci nie śpieszą się z opłacaniem faktur. Takie sytuacje mogą powodować utracenie płynności finansowej a w rezultacie także inne, o wiele bardziej poważne konsekwencje (jak na przykład zaleganie z opłacaniem składek na ZUS, czy regularnym płaceniem podatków). Niestety takie sytuacje nie należą do rzadkości i wielu przedsiębiorców musi często ratować się i swoją firmę kredytami na bieżącą działalność. Z kolei z powodu niezwykle dużej popularności takich pożyczek banki oferują firmom często o wiele lepsze warunki niż klientom indywidualnym. Tym bardziej, że wiele firm bierze kredyty nie tylko na prowadzenie działalności gospodarczej ale i na inwestycje w celu zwiększenia konkurencyjności.

Ponieważ pożyczki dla firm cieszą się niesłabnącą popularnością każdy bank działający w Polsce posiada je w swojej ofercie (a istnieje kilka banków, które obsługują wyłącznie firmy). Jest to o tyle dobra wiadomość, że instytucje finansowe konkurują ze sobą na czym korzystają klienci. Jednak w gąszczu ofert skierowanych do klientów indywidualnych i firm łatwo można się pogubić i przeoczyć najlepszą ofertę. Tym bardziej, że przedstawiciel każdego banku będzie zachwalał swoją ofertę jako najbardziej dogodną. Ponadto nagminnie zdarza się podczas ustalania szczegółów planu finansowego, że doradca klienta skupia się na niskim oprocentowaniu pożyczki a jeśli klient o to wyraźnie nie spyta pomijana jest kwestia innych czynników wpływających na całkowity koszt pożyczki takich jak marża czy prowizja.

Aby nie dać się zwieść i mieć stuprocentową pewność, że korzysta się z najlepszej możliwej oferty warto skorzystać z narzędzi takich jak powyższy kalkulator. Dzięki temu można w zaledwie kilka minut porównać kilka czy kilkanaście ofert wybrać te najlepszą i od razu bezpośrednio z porównywarki wysłać wniosek o kontakt z przedstawicielem wybranego banku. Wniosek wysyłany w specjalnym formularzu trafia bezpośrednio do wybranej instytucji finansowej, a ponadto jest specjalnie zaszyfrowany aby uniemożliwić osobom postronnym przejęcie danych. Co więcej korzystanie z kalkulatora jest bezpłatne i nie zobowiązuje do brania pożyczki. Dlatego bez obaw można z niego korzystać korzystać i mieć pewność, że znaleziona oferta taniego kredytu będzie całkowicie dostosowana do potrzeb każdego indywidualnego klienta.

Chociaż żadna dokumentacja nie jest potrzebna do wysłania wniosku i wstępnej rozmowy z przedstawicielem wybranej instytucji finansowej bank w pewnym momencie poprosi o komplet dokumentów przed przyznaniem funduszy. Dlatego aby przyśpieszyć całą procedurę warto się zawczasu przygotować. Najczęściej wymagane dokumenty to:

 • Zaświadczenia o nadaniu numerów REGON i NIP

 • Wpis do ewidencji działalności gospodarczej

 • Zaświadczenie z Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych o niezaleganiu ze składkami i podatkami

Bezpieczeństwo

Jeśli zdecydują się Państwo na wysłanie wniosku bezpośrednio z naszej porównywarki zostanie on wysłany prosto do wybranego banku czy instytucji finansowej. Administrator strony ani nikt inny nie ma wglądu w podane dane. Formularze wniosków są specjalnie zabezpieczone i zaszyfrowane aby nikt nie mógł przejąć informacji.

Najlepsze oferty

Nasze wyszukiwarki analizują podane informacje i na ich podstawie wyszukują dla Państwa najlepsze oferty. Pod uwagę brane są zawsze wyłącznie aktualne oferty i promocje banków. Dlatego niezależnie od potrzeb każdy może liczyć na znalezienie dla siebie najlepszej dostępnej na rynku oferty kredytwej.

Brak zobowiązań

Wszystkie dostępne na niniejszej stronie porównywarki i kalkulatory są całkowicie bezpłatne. Ponadto, korzystanie z nich jest zupełnie niezobowiązujące a więc mogą Państwo korzystać z nich do woli.

Tanie kredyty online