Tani Kredyt gotówkowy IN bank
  • Pierwsze miejsce w rankingach
  • Do 50 000 zł
  • RRSO: nawet 10,14%
Tani Kredyt gotówkowy BGŻ BNP PARIBAS
  • Wstępna decyzja przez telefon
  • Na samochód, motor, quada
  • RRSO: 18,05%
Tani Kredyt gotówkowy Ferratum
  • Minimum formalności (bez BIK)
  • Decyzja w 15 minut
  • Pierwsza pożyczka do 3000 zł

Kredyty gotówkowe to dosyć ogólne, ale dlatego i niezwykle popularne produkty finansowe. W przeciwieństwie do pożyczek samochodowych czy mieszkaniowych decydując się na nie klienci nie muszą podawać celu na jaki pieniądze zostaną przeznaczone. Jest to bardzo korzystne jeżeli faktycznie klient nie chce ujawniać celu na jaki ma zamiar przeznaczyć pieniądze, a z drugiej strony banki rzadko pożyczają więcej niż trzydzieści tysięcy bez nadmiaru formalności. Warto także zauważyć, że poza regularnymi promocjami i ofertami specjalnymi w wielu bankach można obniżyć miesięczną ratę jeśli założy konto co jest niezwykle korzystne szczególnie jeżeli konto to jest darmowe.

Tradycyjnie aby znaleźć najlepszą ofertę klienci musieli odwiedzać kolejno filie instytucji finansowych i prosić o przeprowadzenie kalkulacji odsetek i wysokości miesięcznej raty. Było to uciążliwe i bardzo czasochłonne bo wymagało przemieszczania się w mieście i czekania w kolejkach w każdej kolejnej filii. Jednak w dobie Internetu wszystko to można zrobić online za pośrednictwem specjalnie przygotowanych narzędzi. Dzięki temu można oszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy na dojazdy, a co więcej nasze narzędzia biorą pod uwagę wszystkie dane a nie tylko slogany reklamowe. Ponieważ w oddziałach bankowych doradcy klienta zachwalają niskie oprocentowanie i dogodne warunki a nie dodają przy tym informacji i marży i prowizji można dać się zwieść.

Aby mieć stuprocentową pewność, że na danym kredycie nie przepłacamy trzeba brać pod uwagę takie czynniki jak marża, prowizja, ewentualne obowiązkowe ubezpieczenie (coraz częściej spotykana praktyka). Wszystkie te koszty mają wpływ na wysokość kwoty, którą trzeba będzie oddać bankowi w zamian za pożyczenie pieniędzy. Większość klientów jednak nie ma na tyle fachowej wiedzy aby móc samemu to wszystko uwzględnić w obliczeniach na podstawie których można by podjąć decyzję. I właśnie tu z pomocą przychodzą narzędzia tanie jak nasze kalkulatory i porównywarki, dzięki którym można znaleźć najlepszą ofertę na rynku nie posiadając fachowej wiedzy i to zaledwie w kilka minut, bez wychodzenia z domu.

Wystarczy podać dane takie jak wymagana kwota, okres spłaty i rodzaj rat a po chwili pokażą się najlepsze oferty. Ponieważ to zajmuje tylko chwilkę i nic nie kosztuje warto dla próby pozaznaczać także dodatkowe opcje takie jak brak ubezpieczenia czy możliwość skorzystania z innych produktów w celu obniżenia wysokości raty. Po znalezieniu dla siebie taniego kredytu gotówkowego można złożyć wniosek online bezpośrednio z kalkulatora. Jest to stuprocentowo bezpieczne i dodatkowo oszczędza cenny czas. Zachęcamy do wypróbowania wszystkich opcji i życzymy znalezienia jak najtańszej pożyczki.

Bezpieczeństwo

Jeśli zdecydują się Państwo na wysłanie wniosku bezpośrednio z naszej porównywarki zostanie on wysłany prosto do wybranego banku czy instytucji finansowej. Administrator strony ani nikt inny nie ma wglądu w podane dane. Formularze wniosków są specjalnie zabezpieczone i zaszyfrowane aby nikt nie mógł przejąć informacji.

Najlepsze oferty

Nasze wyszukiwarki analizują podane informacje i na ich podstawie wyszukują dla Państwa najlepsze oferty. Pod uwagę brane są zawsze wyłącznie aktualne oferty i promocje banków. Dlatego niezależnie od potrzeb każdy może liczyć na znalezienie dla siebie najlepszej dostępnej na rynku oferty kredytwej.

Brak zobowiązań

Wszystkie dostępne na niniejszej stronie porównywarki i kalkulatory są całkowicie bezpłatne. Ponadto, korzystanie z nich jest zupełnie niezobowiązujące a więc mogą Państwo korzystać z nich do woli.

Tanie kredyty online