Kredyty mieszkaniowe (znane także jako hipoteczne) to ten rodzaj pożyczki, którego nie uniknie niemal nikt. Jest to prawdopodobnie najważniejsze zobowiązanie finansowe, na które prędzej czy później każdy musi się zdecydować. W związku z tym warto dobrze się przygotować i nie rzucać się zbyt pochopnie na pierwszą lepszą ofertę na przykład dlatego, że kolega był zadowolony z podobnej oferty. W przypadku tak dużych i długotrwałych zobowiązań jak hipoteki nawet różnica w oprocentowaniu do drugiego miejsca po przecinku może mieć duże znaczenie i wiele kosztować.dlatego warto porównać propozycje różnych banków i to nawet tych bardziej oddalonych bo przecież obecnie można załatwić większość spraw przez Internet.

Również wniosek o przyznanie taniego kredytu mieszkaniowego najlepiej jest złożyć online. Dzięki narzędziom takim jak porównywarki i kalkulatory można szybko sprawdzić która instytucja finansowa posiada ofertę, która byłaby dla danego klienta odpowiednia. Co więcej, pozwala to na porównanie rozmaitych ofert bez wychodzenia z domu i tracenia czasu na dojazdy. Może to być szczególnie ważne dla osób mieszkających w miejscowościach gdzie nie ma zbyt wielu placówek bankowych. Ponadto jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mogą nie mieć fachowej wiedzy z zakresu bankowości. Podczas gdy w trakcie rozmowy z doradcą klienta można usłyszeć same pochwały tak naprawdę większość przedstawicieli unika mówieniu o takich sprawach jak marża, czy prowizja skupiając się na oprocentowaniu w skali roku. Aczkolwiek zawsze trzeba zwrócić uwagę nie tylko na oprocentowanie, ale głównie na tak zwane RRSO czyli Rzeczywista Roczną Stopę Oprocentowania. Jest to nie tyle oprocentowanie w skali roku co całkowity zsumowany koszt kredytu mieszkaniowego wliczając w to ubezpieczenie, marżę i prowizję. A nie raz można spotkać się z ofertą gdzie bank reklamuje zerową prowizję tym samym podnosząc marżę podczas gdy w innej instytucji finansowej suma prowizji i marży może być niższa.

Zaciągnięcie kredytu mieszkaniowego to najczęściej jednorazowe doświadczenie a więc nie może tu być mowy o uczeniu się na błędach. Trzeba dołożyć wszelkich starań aby zaciągane przez nas zobowiązanie było jak najtańsze i jak najmniej uciążliwe do spłacenia. Dlatego też polecamy korzystanie z naszego kalkulatora co jest niezobowiązujące i nieodpłatne. Takie narzędzie pozwoli na niezwykle szybkie sprawdzenie aktualnych ofert kilku banków, porównanie ich i wykluczenie tych najmniej dogodnych. Ponieważ z naszych narzędzi można do woli korzystać sugerujemy aby przeprowadzić co najmniej kilka kalkulacji nieznacznie zmieniając niektóre parametry. Dzięki temu można znaleźć najlepszą ofertę i złożyć wniosek bezpośrednio z porównywarki.

Bezpieczeństwo

Jeśli zdecydują się Państwo na wysłanie wniosku bezpośrednio z naszej porównywarki zostanie on wysłany prosto do wybranego banku czy instytucji finansowej. Administrator strony ani nikt inny nie ma wglądu w podane dane. Formularze wniosków są specjalnie zabezpieczone i zaszyfrowane aby nikt nie mógł przejąć informacji.

Najlepsze oferty

Nasze wyszukiwarki analizują podane informacje i na ich podstawie wyszukują dla Państwa najlepsze oferty. Pod uwagę brane są zawsze wyłącznie aktualne oferty i promocje banków. Dlatego niezależnie od potrzeb każdy może liczyć na znalezienie dla siebie najlepszej dostępnej na rynku oferty kredytwej.

Brak zobowiązań

Wszystkie dostępne na niniejszej stronie porównywarki i kalkulatory są całkowicie bezpłatne. Ponadto, korzystanie z nich jest zupełnie niezobowiązujące a więc mogą Państwo korzystać z nich do woli.

Tanie kredyty online