Tani Kredyt gotówkowy IN bank
  • Pierwsze miejsce w rankingach
  • Do 50 000 zł
  • RRSO: nawet 10,14%
Tani Kredyt gotówkowy BGŻ BNP PARIBAS
  • Wstępna decyzja przez telefon
  • Na samochód, motor, quada
  • RRSO: 18,05%
Tani Kredyt gotówkowy Ferratum
  • Minimum formalności (bez BIK)
  • Decyzja w 15 minut
  • Pierwsza pożyczka do 3000 zł

Samochód dawno już przestał być luksusem, na który mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Obecnie jest to dla wielu osób narzędzie pracy lub urządzenie niezwykle zwiększające swobodę poruszania i pozwalające na spełnienie marzeń przez podróże. Dlatego też można spodziewać się, że w przyszłości liczba kierowców i właścicieli aut będzie ciągle rosła. A dzięki temu, że po ulicach jeździ coraz więcej samochodów są one coraz tańsze. Jednak mimo tego wiele osób może mieć problem z kupnem wystarczająco dobrego auta za gotówkę. Wiele osób słusznie uważa, że o wiele bardziej opłaca się zaciągnięcie taniego kredytu na zakup lepszego auta niż kupno gorszego samochodu za zgromadzoną gotówkę. Bo przecież jednorazowo dokładając do zakupu dwa, trzy, czy nawet pięć tysięcy można kupić auto z o wiele mniejszym przebiegiem, młodsze a więc i mniej awaryjne i o nieco lepszym standardzie. Co więcej auto, które będzie mniej paliło - a przecież dzięki temu można oszczędzać pieniądze przez wszystkie lata użytkowania swojego pojazdu.

Jednak aby opłaciło się zaciągnąć kredyt samochodowy online musi on spełniać jeden podstawowy warunek - musi być tani. A ponieważ każdy z pięćdziesięciu działających w Polsce banków ma w swojej ofercie takie produkty porównanie ich wszystkich mogłoby zająć kilka tygodni, jeśli nie miesięcy. Szczególnie jeżeli ktoś nie ma wystarczającej wiedzy z zakresu bankowości i zdolności matematycznych do obliczenia rzeczywistych kosztów kredytu wybranie najlepszej oferty może stanowić problem. Podczas dokonywania kalkulacji trzeba wziąć pod uwagę czynniki takie jak oprocentowanie, prowizja, marża oraz fakt czy dany bank wymaga obowiązkowego ubezpieczenia (oraz jego warunki). Dopiero po przeliczeniu wszystkich tych czynników wpływających na całkowity koszt pożyczki można zdecydować czy jest ona warta uwagi.

Samodzielne obliczanie wszystkich czynników wpływających na koszt udzielenia pożyczki jest niezwykle czasochłonne bo wymaga odwiedzenia siedzib kilku banków i poświęcenia czasu na rozmowy z ich przedstawicielami. Wiele osób po prostu nie ma na to czasu i dlatego rezygnuje z zakupu wymarzonego auta. Dzięki narzędziom takim jak nasz kalkulator można niezwykle szybko znaleźć dla siebie tani kredyt samochodowy bez wychodzenia z domu. Wystarczy wprowadzić wszystkie niezbędne dane aby po chwili zobaczyć najlepsze dostępne oferty. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby wprowadzać drobne zmiany w podanych informacjach i sprawdzić jak bardzo zmienią się wyniki. Ponieważ wniosek o przyznanie taniego kredytu samochodowego można złożyć online bezpośrednio z kalkulatora można oszczędzić naprawdę mnóstwo czasu i bezproblemowo znaleźć dla siebie najbardziej korzystną ofertę.

Bezpieczeństwo

Jeśli zdecydują się Państwo na wysłanie wniosku bezpośrednio z naszej porównywarki zostanie on wysłany prosto do wybranego banku czy instytucji finansowej. Administrator strony ani nikt inny nie ma wglądu w podane dane. Formularze wniosków są specjalnie zabezpieczone i zaszyfrowane aby nikt nie mógł przejąć informacji.

Najlepsze oferty

Nasze wyszukiwarki analizują podane informacje i na ich podstawie wyszukują dla Państwa najlepsze oferty. Pod uwagę brane są zawsze wyłącznie aktualne oferty i promocje banków. Dlatego niezależnie od potrzeb każdy może liczyć na znalezienie dla siebie najlepszej dostępnej na rynku oferty kredytwej.

Brak zobowiązań

Wszystkie dostępne na niniejszej stronie porównywarki i kalkulatory są całkowicie bezpłatne. Ponadto, korzystanie z nich jest zupełnie niezobowiązujące a więc mogą Państwo korzystać z nich do woli.

Tanie kredyty online